Rodzaje Dostaw

Wszystkie dostawy realizowane przez Drukarnię Studio s64.pl są bezpłatne. Zamówienia wysyłane są bezpośrednio z Działu Produkcji do siedziby Zamawiającego. Ważna informacj: Nie wysyłamy przesyłek pobraniowych. Ze względu na godzinę realizacji wysyłek zbiorczych (codziennie od godz. 21:00), odbiór osobisty z ZakładuProdukcyjnego na ul. Działkowej nie jest możliwy.

Realizacja zamówień oraz wysyłka zamówień z Zakładu Produkcyjnego w:

1. Druk offset B2+, druk cyfrowy B2+ z zakładu Warszawa, Działkowa 115D (Magazyn Wysyłki Fedex)  

2. dostawa bezpośrednio z Drukarni - handlowiec w godzinach +/- 13:00:00 - 15:00 (dotyczy tylko Warszawy)

3. Druk wielkoformatowy oraz offset HUV B1+, BO XXL, billboardy - wysyłka palety z Zakładu Zielona Góra, Kostrzyńska 16 D, (Magazyn Wysyłki GLS)

Usługi kurierskie, realizowane są przez firmy UPS, GLS, Fedex, DB Schenker, DPD, wg terminów określonych w "standardowych opcjach" dostaw kurierskich od 1 dnia (99 % przesyłek na następny dzień roboczy).

Standardowy termin realizacji dostawy przez firmy kurierskie (wszystkie świadczą usługi transportowe na terenie Polski na tych samych warunkach) wynosi od 1 dnia roboczego (99% przesyłek). W przypakach okresowego wzrostu ilości przesyłek tj. np. okreś świąteczny, zdarzeń losowych, problemów powstałych na skutek warunków pogodowych, anomalii pogodowych, błędów skanowania automatycznejgo na sortowniach, katastrof, czy nieobecności odbiorcy w miejscu doręczenia w godzianach doręczeń, firmy kurierskie zastrzegają, iż możliwe jest wydłużenie okresu dostawy do 3 dni roboczych.  Sytuacje takie mają miejsce niezmiernie rzadko, prosimy jednak o uwzględnienie takich wypadków w terminach realizacji Państwa kampanii.