O nas

Studio s64.pl - Drukarnia Warszawa to Drukarnia Internetowa, która jako jedna z nielicznych obsługuje swoich Klientów także poza siecią. Handlowcy w ciągu 2-3 godzin, mogą przyjechać do siedziby Państwa firm (Warszawa i okolice). Podczas tysięcy spotkań handlowch, doradziliśmy już kilkunastu tysiącom firm, jak najbardziej efektywnie wykorzystać budżet, odpowiednio  dobrać najlepsze parametry druku, jego technikę, jednocześnie znacznie obniżając koszty realizowanych kampanii. Stała i korzystna dla obu stron współpraca, to idea, która jest z nami od 1997 roku. Z naszej strony deklarujemy chęć bezpłatnego doradztwa także w Państwa biurach, pomocy przy doborze surowców, możliwych technik druku (stale z roku na rok doskonalonych). Dodatkowo, deklarujemy bezpłatne sprawdzenie, ewentualne drobne korekty (jeżeli są możliwe do wykonania od ręki), lub skorzystanie z usług studia graficznego, które może pomóc Państwu na etapie projektowania odpłatnie, w bardzo atrakcyjnej cenie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo druk offsetowy HUV do formatu B1 oraz druk cyfrowy HPI do formatu B2+, a także szeroki wybór produtków od małych formatów wizytówek po druk wielkoformatowy billboardów. W ofercie: druk wizytówek, plakatów, ulotek, ulotek składanych, druk notesów, notesów spiralowanych. W naszym serwisie oferujemy także teczki ofertowe, gazetki reklamowe, koperty, papiery firmowe. Oferujemy także katalogów zszywanych, oraz broszury szyte eurozszywką, czy katalogi łączone spiralą. Druk na papierach kredowych 90, 130, 170, 250 oraz 250 g oraz offset 90g, 170, 250 g. Katalogi zszywane mogą być szyte w zszywką lub eurozszywką (zszywka do segregatora z oczkami). Standardowy produkt "katalogi zszywane" oferujemy do 60 stron, łącznie z okładką. Katalogi o większej objętości, ze względu na ograniczenia w zszywaniu są klejone klejem PUR. Katalogi klejone PUR (oprawa przeznaczona od 40 stron wzyż) oferujemy już od 200 sztuk. Katalogi klejone PUR charakteryzuje się dużą wytrzymałością i elastycznością kleju. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także druk cyfrowy do formaty B1 przeznaczony do mniejszych ilości - juz od 5 sztuk.   

Wysyłka towaru w zależności od formatu oraz techniki druku realizowana jest z:

1. Druk offsetowy HUV B2+, druk cyfrowy B2, A3+ wysyłamy z zakładu Warszawa, Działkowa 115 D (Magazyn Wysyłki DPD)  

2. Możliwa jest także dostawa bezpośrednio z Drukarni - handlowiec w godzinach 13:00 - 15:00 (Warszaw i okolice - tylko małe paczki)

3. Druk offset HUV B1+, BO XXL, billboardy - wysyłka palety z Zakładu Zielona Góra, Kostrzyńska 16 D, (Magazyn Wysyłki GLS)

 Terminy realizacji zamówień w drukarni Studio s64.pl są bardzo krótkie (dla produktów w trybie ekpres, oraz drukowane w technice offset cyfrowy - nawet ten sam dzień roboczy co kompletowanie). Standardowy termin realizacji dla większości produtków ciętych to 1-2 dni robocze (bez składnania), od 2 dni dla produtów składanych i zszywanych, do 4 dni dla dodatkowych uszlachetnień i opraw zszywanych na papierach 250 oraz 300 g. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Studia s64.pl, oraz niskim poziomem naszych cen. Gwarantujemy, że nasze produkty otrzymacie Państwo w bardzo wysokiej jakości oraz krótkim terminie realizacji. Pliki weryfikujemy bezpłatnie. Jeżeli niezbędna jest korekta pliku, a projekt graficzny umożliwia jej wykonanie, korekty do naszej produkcji są bezpłatne. Dla tych z Państwa, którzy dysponują oprogramowaniem umożliwiającym poprawne zaprojektowanie pracy, przygotowaliśmy makiety produktów, pomocne na etapie projektowania i korekt. Makiety produktów można pobrać bezpłatnie, ze strony makiet. Korzystamy gotowych z makiet studia graficznego: MAKIETY  

 

Prosimy o zapoznanie się z termionami realizacji na stronie: TERMINY REALIZACJI

 

W celu umówienia spotkania, prosimy o wcześniejszy kontakt z handlowcem prowadzącym Państwa zamówienie. Przy stałej współpracy oferujemy dodatkowe rabaty oraz bonusy produkcyjne. Zapraszamy.

 

 Kontakt do Biura Regionalnego Studia s64pl  (region Trójmiasto)