Terminy realizacji

Zamówienia przyjmujemy całą dobę (przez system online). 

ZAMÓWIENIA REALIZUJEMY W TRYBACH: EKSPRESOWYM lub STANDARDOWYM.

Ostateczna godzina kompletowania (księgowanie i akceptacja pliku) to godz. 9:00

 Większość produktów drukujemy w terminie 24 godzin + wysyłka.

Dzień złożenia zamówienia oraz księgowania wpłaty i akceptacji pliku do druku jest dniem zerowy, przeznaczony na kompletowanie zamówienia, sprawdzanie plików, skład na arkuszu, naświetlenia, druk próbny arkusza na potrzeby produkcji itp. Godzina ostatecznej akceptacji i księgowania wpłat w terminie standardowym to godz.9:00. Terminy realizacji liczone są w dniach roboczych. Każde zamówienie otrzymuje swój numer, potwierdzone jest dokumentem pro-forma z numerem zamówienia oraz datą i godziną jego otrzymania. 

Wysyłka jest bezpłatna na terenie całej Polski (w zależności od regionu oraz rodzaju przesyłek jest to firma Fedex, UPS, GLS lub DPD).

Wysyłka produktów odbywa się w godzinach wieczornych, z magazynu głównego (produkcji) do magazynów głównych firm kurierskich Fedex (w Łomiankach) oraz UPS (w Wólce Kosowskiej).  Dalsza dystrybucja w godzinach nocnych, do odziałów regionalnych doręczeń w danych regionach doręczeń miejscowych. 

Poniżej podajemy terminy wysyłki towaru w zależności od gramatury surowca oraz uszlachetnienia (terminy wysyłki, możemy potwierdzić także w dniu przyjęcia zamówień do realizacji). W sytuacjach w których Zamawiający ma ograniczony czas na realizację zamówienia, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie tego terminu w dziale handlowym (abyśmy mogli potwierdzić czy zamówienie możemy przyjąć do realizacji). Terminy realizacji dostaw są optymalne i nie jest możliwe ich skrócenie. Wszytkie ceny w serwisie dotyczą standardowego trybu realizacji (poniżej podajemu ilość dni roboczych), w sytuacjach pilnych wymagających trybu ekspresowego, prosimy o kontakt z działem handlowym.

.

Zamówienia kompletujemy codziennie do 9:00.

ULOTKI:

papier kredowy błysk 130 g - standard - od 1 do 2 dni 

papier kredowy mat 130 g, 170 g błysk i mat - od 2 dni do 3 dni

papier kredowy błysk i mat 250 g - od 2 dni (tryb ekspresowy) do 4 dni (tryb standardowy)

papier kredowy błysk i mat 300 g - do 4 dni

ULOTKI SKŁADANE:

NOWOŚĆ: nakłady oznaczone jako ekspres - wysyłka w ten sam dzień (dotyczy wszystkich gramatur)

papier kredowy błysk 130 g - standard - od 1 do 2 dni  

papier kredowy mat 130 g - od 2 dni do 3 dni

papier kredowy błysk i mat 170 g - 3 dni

papier kredowy błysk i mat 250 g - od 2 dni (tryb ekspresowy) do 4 dni (tryb standardowy)

papier kredowy błysk i mat 300 g - do 4 dni

PLAKATY:

NOWOŚĆ: nakłady oznaczone jako ekspres - wysyłka w ten sam dzień 

 A1, A2, A3, B1, B2, B3   

papier kredowy błysk 130 g standard - od 1 do 2 dni  

papier kredowy mat 130 g - 1 do 2 dni

papier kredowy błysk i mat 170 g - 2 dni

papier kredowy błysk i mat 250 g - 2 dni

papier kredowy błysk i mat 300 g - 2 dni

ULOTKI LUX Z LAKIEREM WYBIÓRCZYM UV: - od 4 do 5 dni roboczych

KATALOGI ZSZYWANE: - tryb ekspresowy  ten sam dzień, lub następny dzień roboczy - tylko na papierze kredowym 130 g błysk  - w kategorii KATALOGI 1 dzień. 3 do 4 dni ze zróżnicowaną okładką 250/130 g, 300/170 g, 4 do 5 dni roboczych (katalogi z folią, folią + lakierem UV, z innymi uszlachetnieniami)  

KATALOGI KLEJONE PUR:  od 4 do 6 dni roboczych

WIZYTÓWKI:  od 1 dnia (ten sam dzień w przypadku druku ekspresowego, kompletowanie do godz 11:00) 3 dni (standard bez uszlachetnień), 6 dni - tryb standardowy (dla wizytówek z folią mat / błysk, lakierierem UV) oraz w trybie ekspresowym 4 dni (dla wizytówek z folią mat / błysk), 8 dni (lakier UV, lakier UV 3D) 11 dni (tłoczenia, hot stamp, złocenia, srebrzenia)

BIZNES KARTY: - od 2 do 5 dni roboczych  

PAPIERY FIRMOWE: - od 2 do 3 dni roboczych

TECZKI OFERTOWE: - od 3 do 4 dni roboczych

DRUK NA TWORZYWACH: (wszystkie produky) - 4 do 5 dni roboczych

DRUK CYFROWY: (wielkoformatowe plakaty cyfrowe, billboardy, banery, tablice pvd) - 2 do 4 dni roboczych, w zależności od formatu, nakładu oraz gramatury papieru

NOTESY KLEJONE: - od 3 (w trybie ekspresowym) do 8 dni roboczych

KALENDARZE TRÓJDZIELNE I JEDNODZIELNE: - 4 do 13 dni roboczych

KALENDARZE WIELOPLANSZOWE NA SPIRALI: - od 4 do dni roboczych

KOPERTY: - od 2 dni roboczych

BLOCZKI SAMOKOPIUJĄCE: - 3 dni robocze

DŁUGOPISY GRAWEROWANE: - 5 do 9 dni roboczych

NAKLEJKI: - 1 do 4 dni roboczych, w zależności od podłoża i techniki wykończenia (papier, folia, folia z folią, nacinanie na arkuszu lub cięcie na gilotynie)

 

WAŻNA INFORMACJA : Ze względu na złożony procesu produkcji, zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia terminu realizacji o 1 dzień roboczy. Odbiór osobisty z biura handlowego nie jest możliwy, w biurowcu znajdują się tylko biura i studio graficzne. Dostawy po zakończonej produkcji realizujemy z zakładu produkcyjnego na ul. Działkowej w Warszawie, bezpośrednio do siedziby Zamawiającego. Pracownicy działu produkcji / magazynierzy, nie mają możliwości sprawdzenia upoważnień kierowców do odbiorów osobistych w miejscu produkcji, tym samym nie mają możliwości wydawania gotowych materiałów. Dostawy realizowane są przez firmę UPS, GLS, DPD oraz FEDEX, DB Schenker - przesyłki paletowe - termin realizacji dostawy to zazwyczaj następny dzień roboczy, od dnia wysyłki. Firma Fedex, DPD oraz GLS zastrzega jednak, że w niektórych regionach doręczeń, oraz w sytuacjach dużej ilości przesyłek w danym regionie, termin realizacji dostawy może wynosić do 72 godz.  Dostawy realizowane z Drukarni Horyzont są bezpłatne.