Terminy realizacji

Zamówienia przyjmujemy całą dobę (przez system online). 

Ostateczna godzina kompletowania (księgowanie i akceptacja pliku) to godz. 9:00

Większość produktów drukujemy w terminie od 12 do 24 godzin.

Jeżeli akcpetacja pliku oraz księgowania wpłaty ma miejsce po godzinie 9:00 nie jest już rozliczana w danym dniu produkcyjnym, dzień ten przeznaczony jest na kompletowanie zamówienia, sprawdzanie plików, skład na arkuszu, naświetlenia, druk próbny arkusza na potrzeby produkcji itp. Godzina ostatecznej akceptacji i księgowania wpłat w terminie standardowym to godz.9:00. Terminy realizacji produkcji rozliczane są w dniach roboczych. Każde zamówienie otrzymuje swój numer, potwierdzone jest dokumentem pro-forma z numerem zamówienia oraz datą i godziną jego otrzymania. 

W niektórych przypadkach istnieje możliwość skrócenia terminu wysyłki o 1 dzień roboczy, lub wysłka jeszcze tego samego dnia co kompletowanie zamówienia, wymaga to jednak potwierdzenia w Dziale Handlowym.

Wysyłka jest bezpłatna na terenie całej Polski (w zależności od regionu oraz rodzaju przesyłek jest to firma Fedex, UPS, GLS lub DPD). Wysyłki realizujemy w zależności od formatu oraz techniki druku przypisanego do danego zamówienia:

Realizacja wysyłki zamówień z Zakładu Produkcyjnego w:

1. Druk offset HUV B2+, druk cyfrowy B2+ z zakładu Warszawa, Działkowa 115D (Magazyn Wysyłkowy Fedex / DPD)  

2. Dostawa bezpośrednio z Drukarni - handlowiec w godzinach 13:00 - 15:00 (możliwy tylko na terenie Warszawy)

3. Druk wielkoformatowy + offset HUV B1+, BO XXL, billboardy - wysyłka palety z Zakładu Zielona Góra, Kostrzyńska 16 D, (Magazyn Wysyłkowy GLS)

 

Na terenie Warszawy, wysyłka produktów odbywa się w godzinach wieczornych, z magazynu głównego (produkcji) do magazynów głównych firm kurierskich Fedex (w Łomiankach) oraz UPS (w Wólce Kosowskiej). Dalsza dystrybucja w godzinach nocnych, do odziałów regionalnych doręczeń w danych regionach doręczeń miejscowych. 

Poniżej podajemy terminy wysyłki towaru w zależności od gramatury surowca oraz uszlachetnienia (terminy wysyłki, możemy potwierdzić także w dniu przyjęcia zamówień do realizacji). W sytuacjach w których Zamawiający ma ograniczony czas na realizację zamówienia, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie tego terminu w dziale handlowym (abyśmy mogli potwierdzić czy zamówienie możemy przyjąć do realizacji). Terminy realizacji dostaw są optymalne i nie jest możliwe ich skrócenie. Wszytkie ceny w serwisie dotyczą standardowego trybu realizacji (poniżej podajemu ilość dni roboczych), w sytuacjach pilnych wymagających trybu ekspresowego, prosimy o wcześniejszy kontakt z Działem Handlowym.

Istnieje możliowość (dla Agencji Reklamowych i firm z branży poligraficznej) wysyłki anonimowej, bez podawania danych naszej drukarni. Jest to jednak możlowe tylko w sytuacji, w której zamówienie nie jest wprowadzone do realizacji (dane przesyłki muszą być podane odpowiednio wcześniej, przez wprowadzeniem do systemu listu przewozowego). Wysyłkę anominową dla Agencji Relamowych i pośredników z branży poligraficznej stusujemy w sytuacji, w której Agencja Reklamowa zleca wysyłkę bezpośrednio na na adres Klienta / Odbiorcy końcowego.

Zamówienia kompletujemy codziennie do 9:00.

produkt                                                               kompletowanie do godz:

termin wysyłki

ulotki

do 9:00

0 – 3 dni

ulotki składane

do 9:00

0 – 3 dni

ulotki składane z lakierem / folią

do 9:00

3 – 4 dni

ulotki z uszlachetnieniem

do 9:00

2 – 4 dni

zaproszenia

do 9:00

2 – 4 dni

wizytówki

do 9:00

0 – 4 dni

wizytówki bigowane

do 9:00

3 dni

wizytówki MultiLoft

do 9:00

3 – 4 dni

teczki ofertowe

do 9:00

3 – 4 dni

plakaty

do 9:00

0 – 2 dni

plakaty cyfrowe

do 9:00

4 dni

katalogi szyte

do 9:00

2 – 4 dni

katalogi klejone PUR

do 9:00

4 – 6 dni

kalendarze listwowane

do 9:00

2 – 4 dni

kalendarze listwowane wielostronicowe

do 9:00

4 dni

kalendarze spiralowane

do 9:00

5 dni

kalendarze jednodzielne

do 9:00

4 – 6 dni

kalendarze trójdzielne

do 9:00

5 – 6 dni

kalendarzyki listkowe

do 9:00

3 dni

kalendarze biurkowe

do 9:00

4 – 5 dni

kalendarze szyte

do 9:00

2 – 4 dni

podkłady na biurko biuwar

do 9:00

4 dni

kalendaria 2020

do 9:00

1 dzień

kalendarze książkowe

do 9:00

14 dni

notesy

do 9:00

4 dni

notesy spiralowane

do 9:00

5 dni

papiery firmowe

do 9:00

2 dni

banery

do 9:00

4 dni

banery dwustronne

do 9:00

4 dni

x-baner

do 9:00

4 dni

folia

do 9:00

4 dni

folie wylewane

do 9:00

4 dni

folie one way vision

do 9:00

4 dni

płyty PCV, Dibond

do 9:00

5 dni

siatka mesh

do 9:00

4 dni

roll up

do 9:00

4 dni

torby reklamowe

do 9:00

do 9 dni

ulotki syntetyczne

do 9:00

4 dni

metki

do 9:00

4 dni

torby reklamowe 

do 9:00

7-11 dni

bilety z perforacją

do 9:00

2 – 3 dni

druki samokopiujące

do 9:00

3 dni

podkładki na tacki

do 9:00

4 dni

proof cyfrowy

do 9:00

4 dni

 

WAŻNA INFORMACJA : Ze względu na złożony procesu produkcji, zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia terminu realizacji o 1 dzień roboczy. Odbiór osobisty z biura handlowego nie jest możliwy, w biurowcu znajdują się tylko biura i studio graficzne. Dostawy po zakończonej produkcji realizujemy z zakładu produkcyjnego (dotyczy B2+) na ul. Działkowej w Warszawie, bezpośrednio do siedziby Zamawiającego (obsługuje Magazyn Wysyłkowy Fedex). Produkcja offsetowa offset HUV B1+ / billboardy, Zakład Zielona Góra, Zielona Góra, Kostrzyńska 16 D (obsługuje Magazyn Wysyłkowy GLS). Pracownicy działu produkcji / magazynierzy, nie mają możliwości sprawdzenia upoważnień kierowców do odbiorów osobistych w miejscu produkcji, tym samym nie mają możliwości wydawania gotowych materiałów. Dostawy realizowane są przez firmę UPS, GLS, DPD oraz FEDEX, DB Schenker - przesyłki paletowe - termin realizacji dostawy to zazwyczaj następny dzień roboczy, od dnia wysyłki. Firma Fedex, DPD oraz GLS zastrzega jednak, że w niektórych regionach doręczeń, oraz w sytuacjach dużej ilości przesyłek w danym regionie, termin realizacji dostawy może wynosić do 72 godz.  Dostawy realizowane z Drukarni Horyzont są bezpłatne.